Otsing

Otsing

4. oktoober 2023

Tervishoiuvaldkonna tööandjatega saab lähemalt tuttavaks Tartus karjäärimessil

Jaga:

decalBackTop

Teisipäeval, 10. oktoobril toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis karjäärimess, kuhu on kõik huvilised oodatud tutvuma erinevate tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonna organisatsioonidega.

„On teada, et tervikuna on puudu töötajaid tervishoiuasutustes üle Eesti. Kõrgkooli karjäärimess on ainulaadne, kuna viime läbi vahetu suhtluse omavahel kokku tööandjad ja potentsiaalsed töötajad,“ selgitas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaator Silva-Sille Silgu. Ta lisas, et messile on oodatud kõik, kellele tervishoid huvi pakub ning kes sooviksid karjäärivõimalustest ülevaate saada. Näiteks oodatakse karjäärimessile gümnaasiumite lõpuklasse, et võimalike karjäärivalikutega tutvuda.

Karjäärimess toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5) 10. oktoobril kell 12.00-15.00 ning messile on oodata rekordarv organisatsioone: kokku ligi 30 osalejat. “See näitab, et Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppurid on tööturul hinnatud ning nendega soovitakse koostööd alustada ning kontakti luua juba võimalikult õpingute alguses,“ tõdes Silgu.

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on Eestis ja rahvusvaheliselt hinnatud kõrgkool ning kompetentsikeskus tervise ja heaolu valdkonnas. Kõrgkoolis on võimalik õppida rakenduskõrghariduse, magistri- ja kutseõppe õppekavadel. Karjäärimessi kohta leiab lisainfot kodulehelt.