Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Anatoomilise laua õpituba (5.-12. klass)

Anatoomilise laua õpitoa eesmärk on anda osalejatele võimalus tutvuda inimese skeleti- ja lihassüsteemiga interaktiivsel moel. Töötuppa saabudes võtab teid vastu juhendaja, kes tutvustab anatoomilist lauda. See aitab osalejatel 3D pildi kaudu paremini aru saada luude ja lihaste paiknemisest inimkehas ning näitab reaalset pilti kogu organisüsteemist. Kiht kihi haaval avaneb osaleja ees inimkeha maagiline maailm ning igal osalejal on võimalik virtuaalse lahkamise teel piiluda inimese sisse ja tutvuda eelkõige luu- ning lihaskonnaga. Samuti kaasatakse erinevaid skeleti ja lihaste mulaaže. Õpitoa lõpus seotakse omavahel teoreetilised ja praktilised teadmised.

Lisaks uutele teadmistele on õpituba suurepärane võimalus saada esimene kogemus kõrgkooli õpikeskkonnaga ja kõrgkoolis õppimisega. Töötuba viiakse läbi klassis, kus eelkõige õpetatakse inimese anatoomiat ja füsioloogiat. Soovi korral võib õpitoale järgneda ringkäik nii õppehoones kui ka simulatsioonikeskuses, mille jooksul saad lisaks tutvuda kõrgkooli erinevate õppekavadega.

Anatoomilise laua õpituba on suurepärane võimalus avardada oma teadmisi interaktiivsel moel ning täiendada inimese õpetuse ja bioloogia tunde ainulaadsel viisil! Eelkõige on töötuba sobilik kõikidele huvilistele alates 5. klassist.

Õpituba läbides omandatakse järgmised õpiväljundid:
*oskab kirjeldada luude ja lihaste koostist
*teab luustiku ja lihaskonna ülesandeid
*oskab eristada inimese peamiseid luid ja lihaseid

Õpituba viib läbi koolitusspetsialist ja füsioterapeut Triin Nõmmistu. Õpitoa kestvuseks on üldjuhul 2 akadeemilist tundi (kokku 90min).

Õpitoa maksumus
Töötoas osalemine on tasuline. Lõplik hind sõltub töötoa sisust ning osalejate arvust, kuid 25-le inimesele on orienteeruv maksumus kokku 120 eurot. Hind sisaldab anatoomilise laua õpitoa läbiviimist ning kõiki materjale. Täpsema hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust.

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee