Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Tervisedenduslik projekt

Tervisedendusliku projekti aine raames viiakse läbi erinevaid tervisedenduslikke tegevusi. Tegevusi korraldavad erinevate õppekavade õppurid õppejõu juhendamisel. Teemade valik ja teemade läbiviimine sõltub õppurite soovidest ning huvidest, kuid võimaluse korral arvestame erinevate soovidega. Mõned populaarsemad projekti teemad on:

  • Tervisliku toitumise alase teadlikkuse tõstmine
  • Suuhügieeni alase teadlikkuse tõstmine
  • Seksuaaltervise alase teadlikkuse tõstmine
  • Täiskasvanule ja väikelapsele esmaabi andmine
  • Käte pesemise õpetamine
  • Kaisuloomakliinik

Teenuse eesmärk on tõsta tervisealast teadlikkust ja anda põhioskusi tervist toetavas käitumises. Samuti annab see võimaluse õppuritel praktiseerida oma teadmisi ning oskusi kogukonnas.

Tervisedendusliku projekti korraldatakse õppetöö raames sügisel ja kevadel. Juhul kui soovite, et projekti Teie organisatsioonis läbi viiakse, siis palun andke teenuste ja koostöö koordinaatorile teada enda soovidest 1. septembriks (teenuse toimumine november/detsember) või 31. jaanuariks (teenuse toimumine aprill/mai). Kuna projekti teemad ja läbiviimine sõltub suures osas õppuri huvidest, siis ei saa me alati garanteerida projekti läbiviimist Teie organisatsioonis. Üldiselt on õppetöö raames korraldatavad teenused klientidele tasuta! Väljaspool õppetööd saame teenuseid pakkuda ainult kokkuleppel ning võimaluse olemasolul.

Lisainformatsiooni saamiseks võta julgelt ühendust kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaatoriga:

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee