Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Inimkeha ehituse töötuba (Lasteaiad – 5. klass)

Inimkeha ehituse töötoa eesmärk on anda osalejatele ülevaade inimese elunditest, elundkondadest ja nende peamistest ülesannetest interaktiivsel moel. See on hea võimalus viia läbi loodus- või inimeseõpetuse tund ainulaadses keskkonnas koos professionaalse juhendajaga!

Töötuppa saabudes võtab teid vastu juhendaja, kes tutvustab anatoomilist lauda. See aitab osalejatel 3D pildi kaudu paremini aru saada elundite paiknemisest. Kiht kihi haaval on võimalik läbi viia justkui virutaalne lahkamine, mis pakub õpilastele palju põnevust aga mitmeid uusi teadmisi. Lisaks kasutatakse töötoas ka muid vahendeid, mis teevad inimkeha ehituse tundmaõppimise meeldejäävaks. Õpitoa lõpus seotakse omavahel teoreetilised ja praktilised teadmised.

Töötuba on eelkõige mõeldud lasteaedade vanematele rühmadele ning kuni 5. klassi õpilastele. Töötoa sisu saame muuta sobivaks vastavalt ainekavale.

Õpituba viib läbi koolitusspetsialist ja füsioterapeut Triin Nõmmistu. Õpitoa kestvuseks on üldjuhul 60 minutit. Lasteaedade puhul veidikene vähem.

Õpitoa maksumus
Töötoas osalemine on tasuline. Lõplik hind sõltub töötoa sisust ning osalejate arvust, kuid 20-25-le inimesele on orienteeruv maksumus kokku 120 eurot. Hind sisaldab töötoa läbiviimist ning kõiki materjale. Täpsema hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust.

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee