Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Majutus ühiselamus

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus, mis asub aadressil Nooruse 5, on võimalus üürida endale koht või võimalusel terve tuba.  

Ühes tavalises boksis on neli kahekohalist tuba – kaks suuremat ja kaks väiksemat. Nelja toa peale on ühiskasutuses tualettruum ja duširuum. Kaasa tuleks võtta isiklik tekk, padi, voodipesu, õhuke kattemadrats ja kõik muu eluks vajalik. Majas on olemas pesupesemise võimalus (2 eurot üks pesukord).

Ühiselamu toad on remonditud. IV ja V korrusel asuvad kortertüüpi boksid, kus on kolme toa peale üks tualettruum, duširuum ja köök. Köögis on elektripliit, köögikapid ja laud. Tubades on olemas voodid, öökapid, riidekapp, toolid ning kirjutuslaud.  Et ühiselamust parem ettekujutus saada, vaata all olevat pildigaleriid ja videot.

Ühiselamusse koha saamiseks täitke ID-kaarti kasutades elektrooniline kohataotlus. Asjaajamise spetsialist vormistab teie taotlusest eellepingu, mille tingimustega nõusolekut on vaja uuesti samal lehel sobivuse korral kinnitada. Üürilepingute vormistamine toimub AINULT elektroonses keskkonnas. Koht peaks olema valmis vaadatud ja üürileping sõlmitud enne 1. septembrit.

Kui  ühiselamusse on tingimustega nõusoleku korral koht saadud, palume rahandusministeeriumi arveldusarvele (saaja nimi: rahandusministeerium; saaja konto: EE891010220034796011; viitenumber: 2800082543 ; selgitus: ees- ja perekonnanimi, tagatisraha) kanda tagatisraha 90 eurot ning lisada eellepingu kinnitamise juures lisaks väljavõte (pdf/asice/bdoc formaadis fail) ülekande kohta. Seejärel sõlmitakse elektrooniline üürileping, mis allkirjastatakse mõlemapoolselt digitaalselt. Kõik üürilepingud kehtivad kuni 30. juunini.

Kui võlgnevusi ei ole, saab soovi korral lepingut pikendada kuni üheks aastaks. Üürilepingut saab lõpetada igal ajal, sellest kaks nädalat ette teatades. Üüri ja kommunaalmakseid arvestatakse terve või poole kuu kaupa.

Ühiselamus saab kasutada tasuta WiFi ühendust. Ühiselamu elanik peab järgima ühiselamu sisekorraeeskirja.

Ene LinnokEne Linnok

Ene Linnok

Asjaajamise peaspetsialist

737 0204enelinnok@nooruse.ee