Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

PAI tervisedendusliku projekti stipendium

Kas tahaksid ühiskonnaelus kaasa lüüa ja suurendada inimeste terviseteadlikkust? Kas Sul on põnevaid ideid, kuid puuduvad vahendid nende elluviimiseks? Sinu poolt ideed ja teostus ning meie aitame rahaliste vahenditega!

Tartu Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja PAI tervisedendusliku projekti stipendiumi! Eesmärgiks on toetada ning väärtustada kogukonnale suunatud teenuseid, mis aitavad läbi teaduspõhise info jagamise suurendada inimeste terviseteadlikkust.

Kandideerida saavad kõik Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppurid (nii kutseõppe, rakenduskõrghahriduese kui ka magistriõppe õppurid). Kandideeri üksi või pane kokku toetav meeskond, kellega saate ellu viia mõne ürituse, huvitava tunni või luua hoopis õppematerjale! Eelistatud teemad on alkohol & uimastite kahjulikkus, vaimne tervis, seksuaaltervis, kehaline aktiivsus ning eelkooliealiste terviseteadlikkus. Oodatud on ka kõik teised ideed! Kasutada võib ka ideid, mida oled juba teinud (näiteks oled käinud lasteaedades kätepesu õpetamas), aga sooviksid seda ideed nüüd arendada.

Kõige paremad ideed saavad elluviimiseks PAI stipendiumi!

SOOVIN KANDIDEERIDA, AGA MIDA MA TEGEMA PEAN?

  • Esmalt loe läbi konkursi tingimused ja lisainfo.
  • Konkursile kandideerimine toimub läbi Tartu Linnaportaali
  • NB! Kandideerimise tähtaeg on 22.10.2023!

*Linnaportaalis logi sisse, vali vasakult menüüst teenuste info ja seejärel Kultuurkapitali alt PAI stipendium. Taotluse vormistamise juures tutvu kindlasti kommentaaridega liikudes hiirega küsimärgile.

MIDA TÄHENDAB AUHINNAFOND NING KUIDAS TEAN STIPENDIUMI SUURUST MÄRKIDA?

Stipendiumi suurus sõltub taotleja projektist ning eelarvest. Oleme välja toonud ligikaudsed summad (tund, tegevus, õppematerjal ligikaudu 300 eurot, sündmus ligikaudu 500 eurot), kuid see ei tähenda, et peaksid kindlasti jääma nendesse piiridesse. Kui näed, et näiteks Sinu sündmuse eelarve on kindlasti suurem kui 500 eurot, siis pane see eelarvesse kirja. Žüriil on õigus teha rahastusotsuseid vastavalt laekunud taotluste iseloomule.

KELLE POOLE PÖÖRDUDA KUI MUL ON KÜSIMUSI?

Lisaküsimuste ja abi korral pöördu julgelt koostöö ja teenuste koordinaatori poole Silva-Sille Silgu, silvasillesilgu@nooruse.ee, tel 737 0207, kab 117.

MILLISED PROJEKTID ON JUBA PAI STIPENDIUMI SAANUD?

2023. aasta kevadel sai stipendiumi õe õppekava üliõpilase Elisabet Šorina projekt, mille eesmärgiks on suurendada ravimite teadlikkust eakatel. Projekti käigus viiakse Tartu hooldekodudes läbi personaalsed kohtumised eakatega. Koos tudengiga vaadatakse üle eakate raviskeemid ning jagatakse informatsiooni ravimite toimeainete ja koostarbimise osas. Samuti on eakatel võimalik küsida küsimusi erinevate ravimite kohta ning seeläbi suurendada oma teadmisi tarbitavatest ravimitest. Lisaks viiakse selleteemaline koolitus läbi ka hooldekodude hooldajate seas, et nad oleksid teadlikumad oma klientide raviskeemidest.

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee