Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Karjäärimess 2023

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli karjäärimess tuleb taas! 10. oktoobril on oodatud kõrgkooli kõik tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonna ettevõtted, et tutvustada meie õppuritele erinevaid karjääri- ning praktikavõimalusi. Eelmisel aastal toimunud karjäärimess võeti koolipere kui ka osalejate poolt soojalt vastu ning mitmed õppurid avastasid enda jaoks täiesti uusi võimalusi ning loodi häid koostöösidemeid.

Karjäärimessile on oodatud nii kõrgkooli enda õppurid, üldhariduskoolide õpilased kui ka kõik huvilised, kellele tervishoid huvi pakub!

Karjäärimess toimub kõrgkoolis messivormis 10. oktoobril kell 12.00-15.00. Oleme sellel aastal suurendanud messiala terve kõrgkooli peale!

Ettevõtete registreerimine veel käib! Täpsema info osalevatest ettvõtetest avalikustame oktoobri alguseks!

MIDA TEHA, KUI SOOVIN OMA ORGANISATSIOONIGA KARJÄÄRIMESSILE TULLA?

Karjäärimessile saab registreerida täites vormi https://forms.office.com/e/ieEBNpiubU

*Juhul kui nt ühest kliinikumist on tulemas erinevad osakonnad, siis palun märkida need vormil eraldi.
*Palume kaasa võtta omad vahendid ning seadmed, sest kõrgkooli ressursid on piiratud. Saame kõigile pakkuda toole. Erikokkuleppel on pakkuda ka mõned lauad.
*Oleme igale organisatsioonile arvestanud umbes 3x3m suuruse ala. Kui teate, et vajate kindlasti rohkem ruumi, siis palun andke teada.
*Kõrgkooli ekraani(de)le saame karjäärimessil jooksma panna Teie organisatsiooni tutvustava video ilma helita. Juhul kui soovite oma videot näidata, siis saatke see hiljemalt 2. oktoobriks silvasillesilgu@nooruse.ee

KES VÕIVAD KARJÄÄRIMESSI KÜLASTADA?

Karjäärimessi võivad külastada kõik, kellele pakub huvi tervishoiu- ja sotsiaalvaldkond. Kuigi mess ise on suunatud põhiliselt kõrgkooli õppuritele, siis ootame külla ka 10. klassi õpilasi ning vanemaid.

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee