Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Avatud Kõrgkool

Hea koolitushuviline, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Avatud Kõrgkool kutsub Teid osalema täienduskoolitustel!

Avatud Kõrgkool korraldab koolitusi kõikidele, kes on huvitatud enese täiendamisest. Koolitajateks on Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud-praktikud, professionaalsed koolitajad erinevatest õppe-ja tervishoiuasutustest ning ka välislektorid partnerülikoolidest. Tänu heale koostöövõrgustikule oleme võimelised korraldama ka rahvusvahelisi koolitusi ja konverentse ning osalema projektides.

Täienduskoolituste teemadering on väga lai ja mitmekesine. Pakume huvilistele põnevaid koolitusi erinevates valdkondades nii algajatele kui ka edasjõudnudele. Mõni neist on organiseeritud ka projektide raames ning kõige edukamad on olnud praktikajuhendajate koolitused, mille raames koolitatakse igal aastal tervishoiutöötaja üle Eesti. Lisaks korraldame ka erinevaid massaaži koolitusi, hooldustöötajatele mõeldud koolitusi, psühholoogiakursusi ja palju muud! Oleme ka Eesti Töötukassa koolituskaardi partner. Ootame Teie soove ja mõtteid uute ja huvitavate täienduskoolituste läbi viimiseks!

Traditsiooniliselt pakub Tartu Tervishoiu Kõrgkool välja esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi! Igas asutuses peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse. Kursusi on võimalik tellida gruppidele ja erinevatele asutustele.

Avatud Kõrgkoolis on nii tasulisi kui ka tasuta koolitusi. Õpiväljundite saavutanule väljastatakse tunnistus, mitte saavutanule tõend. Avatud Kõrgkooli koolitused toimuvad enamasti Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õpperuumides, kuid koolitusi on võimalik tellida ka asutusse koha peale. Küsi pakkumist!

Koolitustel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine kõrgkooli koduleheküljel ning tutvumine Avatud Kõrgkooli eeskirjaga. Osalejatel on võimalik ööbida Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus Nooruse 5, eelneval isiklikul registreerimisel. 

Kohtumiseni koolitusel!

Liitu täienduskoolituste infolistiga!

Liitu täienduskoolituste listiga!

Merlis Karja-KännasteMerlis Karja-Kännaste

Merlis Suits

Täienduskoolituse spetsialist

737 0209merlissuits@nooruse.ee