Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Koostöö koolidega

Teeme koostööd erinevate üldhariduskoolidega, sh gümnaasiumitega. Meie eesmärgiks on tõsta noorte terviseteadlikkust, tutvustada meditsiini ning tervishoiu valdkonnas olevaid õppimis- ja karjäärivõimalusi peamiselt praktilise suunitlusega kursuste pakkumise kaudu. Tundide läbiviimine Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis muudab tavalised koolitunnid põnevamaks ning annab võimaluse kasutada kõrgkoolis olevaid tipptasemel vahendeid.

Meie headeks koostööpartneriteks on Tartu Tamme Gümnaasium, Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium, Tartu Jaan Poska Gümnaasium, Kohtla-Järve Gümnaasium, Elva Gümnaasium, Tartu ProTERA Erakool, Võnnu Keskkool, Tamsalu Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium ja Tõrva Gümnaasium.

Koolituspaketid

Oleme välja töötanud spetsiaalselt gümnaasiumitele mõeldud erinevaid tasulisi koolituspakette erinevatel teemadel nagu näiteks:

  • Esmaabi
  • Labor ja kõik sellega seonduv
  • Tervisekäitumine ja terviseteadlikkus
  • Tervislik treenimine
  • Vaimne tervis
  • Toitumine
  • Haigla
  • Molekulaardiagnostika

Koolituspakettide maht varieerub paarist tunnist kuni 35 tunnini ja koolitajateks on kõrgkooli õppejõud. Koolitused toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis kohapeal, aga teatud teenuseid on võimalik tellida ka enda asutusse.

Lisaks olemasolevatele pakettidele oleme valmis teie vajadustest lähtuvalt välja töötama teile sobivaid kursuseid. Palun andke enda soovidest teada teenuste ja koostöö koordinaatorile.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli külastamine

Meile on võimalik külla tulla terve õppeaasta jooksul. Külastuse käigus tutvustame kõrgkoolis õpetatavaid erialasid, näitame simulatsioonikeskust ja õppeklasse.

Karjääripäevadel ja teistel üritustel osalemine

Käime aktiivselt gümnaasiumite poolt korraldatavatel karjääripäevadel ja muudel üritustel, kus tutvustame praktiliste töötubade abil meie kõrgkoolis õpetatavaid erialasid ja õppetingimusi ning kõneleme muudel olulistel terviseteemadel.

Huvi korral võta julgelt ühendust kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaatoriga:

Silva-Sille Silgu

Teenuste ja koostöö koordinaator

737 0207silvasillesilgu@nooruse.ee