Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Tervisevõimlemine neuroloogilise kahjustusega inimestele

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Ivi Vaher koos füsioterapeudi õppekava teise aasta üliõpilastega ootab neuroloogilise kahjustusega täisealisi inimesi osa võtma tervisevõimlemise rühmatreeningutest.

Tervisevõimlemine toimub sügissemestril igal neljapäeval kell 15.00-16.00 Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (Nooruse 5), ruumides -13 ja -15 (jõusaal). Liikumise abivahendi olemasolu (küünar kark, ratastool jms) pole osalemisel takistuseks – juurdepääs on olemas.

Alustavas tervisevõimlemise rühmas saab osaleda kuni 10 inimest iganädalastes üldarendavates rühmatreeningutes. Lisaks toimub paralleelselt ka kliendi individuaalne liigutusfunktsiooni hindamine ja vajadusel nõustamine.

Osa võtma on oodatud vähemalt 18-aastased isikud, kel on neuroloogiline kahjustus, näiteks radikulopaatiad (krooniline selja- või kaelavalu), PCI, seljaaju traumaatiline kahjustus, insult, degeneratiivne neuroloogiline seisund, perifeerse närvisüsteemi haigused. Info ja registreerimine: ivivaher@nooruse.ee või helistada telefonil 512 8823.

Teenus on tasuta!