Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Auliige Liisa Innanmaa

Liisa Innanmaa sündis 1946. aastal Tamperes. 1969. aastal omandas ta diplomi radiograafias. Ka edasine haridustee ja täienduskoolitused on seotud teadmiste omandamisega selle erialal: 1986. aastal sai L. Innanmaast radiograafide diplomeeritud koolitaja ja 2002. aastal kaitses magistrikraadi terviseteadustes.

Aastatel 1970-1982 töötas ta kvalifitseeritud radioloogiatehnikuna ning 1986. aastal alustas tööd Pirkanmaan Ammattikorkeakoulus radioloogiatehnikute õppejõuna, 1990-2000 töötas samas kõrgkoolis õppekava juhina. Ta on osalenud mitmes radiograafia ja radioloogiatehnikute õpetamisega seotud projektis Soomes, Eestis ja mujal Euroopas.

Aastatel 1998-2000 osales Liisa Innanmaa aktiivselt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli radioloogiatehniku õppekava koostamisel tutvustades õpetajatele rahvusvahelist radioloogiatehnikute õppekava ja jagades pikaajalise koolitamise kogemusi. Tema panus ja põhimõttekindlus haridusministeeriumiga suhtlemisel on hindamatu. Ta algatas projekti PHARE, mille raames koolitati esimesed radioloogiatehniku õppekava õppejõud.

innanmaa.jpg