Otsing

Otsing

21. veebruar 2018

Tervisepäev elanikkonnale

Jaga:

decalBackTop

SA Tartu Ülikooli Kliinikum, Eesti Õdede Liit ja Tartu Tervishoiu Kõrgkool kutsuvad elanikkonnale suunatud tasuta tervisepäevale teemal „Eakad ja nende mured“.  Tervisepäev toimub 21. veebruaril kell 14:30–17:00 Tartu Ülikooli Kliinikumis L. Puusepa 8 (1. korruse koridoris, E korpuses). 

Toimuvad terviseteemalised vestlusringid, individuaalne tervisenõustamine ja tervisenäitajate mõõtmine. Mõõdame vererõhku, pulsisagedust, veresuhkru- ja kolesteroolisisaldust ning kehakoostist (rasva-, lihas- ja veeprotsenti).

Tulemas on kaks vestlusringi:

  • Patsiendiinforuumis kell 15.00–16.00 “Uriinipidamatus-mure, millest ei räägita”. Vestlusringis arutame, mis põhjustab uriinipidamatust. Tänapäeval on teada mitmeid ravivõimalusi ja eneseabivõtteid, millega saab oma elukvaliteeti tõsta. Vestlusringi viib läbi Tartu Ülikooli Kliinikumi närvikliiniku õde Kaja Lestsepp.
  • Patsiendiinforuumis kell 16.00–17.00 “Tartu linna eakad ja neile suunatud sotsiaalteenused”. Vestlusringi viib läbi Tartu Ülikooli Kliinikumi sotsiaaltöötaja Johanna Hollo. Räägime olulisematest eakatele ja puuetega inimestele suunatud sotsiaalteenustest Tartu linnas. Selgitame abivahendite soetamisest võimalusi.

Eelmised sündmused