Otsing

Otsing

21. veebruar 2024

Avatud uste päeva töötubades saab teadmisi iseendast

Jaga:

decalBackTop

Koolivaheajal, 27. veebruaril on kõik tervishoiuhuvilised oodatud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli avatud uste päevale, kus saab tutvuda õpikeskkonna ja õppekavadega, aga ka ligi 40 töötoas omandada väärtuslikke oskusi ja teadmisi iseenda tervisest.

“Avatud uste päev on suurepärane võimalus karjäärivalikutega tutvumiseks ning oma tuleviku planeerimiseks,” tõdes Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaator Silva-Sille Silgu. “Ootame kohale nii neid, kellel pakub tervishoid huvi, kuid täpne eriala pole veel kindel, aga ka neid, kes erinevate valdkondade vahel veel mõtlevad. Konverentsil ja töötubades osalemine annab kindlasti uusi kogemusi, ideid ja kindlust erialavaliku langetamisel.”

Avatud uste päev algab 27. veebruaril kell 10.00 konverentsiga, kus räägitakse sellest, kuidas valida endale õige eriala, millised on õppurite kogemused kõrgkoolis ning millega tegelevad vilistlased pärast lõpetamist. Sündmusest on ka otseülekanne veebi ja seda juhib Viktor Tund. Seejärel on kõikidel võimalik osaleda töötubades, millele järgneb kell 15 algav füsioteraapia rahvusvahelise magistriõppe infotund. Täpsem informatsioon ja registreerimine kodulehel nooruse.ee/avatuduksed.

Vastuvõtt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli radiograafia ja füsioteraapia rahvusvahelistele magistriõppekavadele algab 1. märtsil. 12. juunist saab kandideerida terviseteaduse magistriõppesse, massööri, tegevusjuhendaja, lapsehoidja, hooldustöötaja, podoloogi ja erakorralise meditsiini tehniku kutseõppekavadele ning õe, füsioterapeudi, bioanalüütiku, tervisekaitse spetsialisti, ämmaemanda ja radioloogiatehniku rakenduskõrghariduse õppekavadele. Rakenduskõrghariduse õppekavadele kandideerimiseks tuleb sooritada erialakatsele lisaks 23. märtsil, 6. aprillil või 1. juuli  akadeemiline test, mida kasutab vastuvõtul ka Tartu Ülikool. Täpsem info: nooruse.ee/sisseastumine.