Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Vastuvõtt podoloogi õppekavale

Podoloogi õppekava nominaalne õppeaeg on kaks aastat.

Podoloogi õpe on tasuline ja õppijaga sõlmitakse õppeteenustasu leping. Õppeteenustasu ühes õppeaastas on 2050 eurot ja kogu õppel (kaks aastat) 4100 eurot. Võimalus kokkuleppel tasuda osadena personaalse maksegraafiku alusel. Osalejad saavad tasuta podoloogi tööriistade stardikomplekti.
NB! 2023. aasta sügisel alustavas grupis on 8 tasuta õppekohta, mille said pingereas 8 parimat kandideerijat.
12. juunil toimus kutseõppe õppekavade infotund, kus räägiti põhjalikumalt ka podoloogi õppekavast.

Uue õppeaasta õppetöögraafik podoloogidele. 2023. aasta sügisel alustava õpperühma tähis on PODO23, tunniplaani leiab õppeinfosüsteemist Tahvel (valides rippmenüüst “Tunniplaan”, seejärel Tartu Tervishoiu Kõrgkooli logo, õpperühmaks panna oma õpperühma tähis, valida õppeaasta 2023/2024, videojuhis tunniplaani vaatamiseks).

Vastuvõtutingimused

  • Kandidaadil peab olema vähemalt keskharidus või sellele vastav kvalifikatsioon, kandideerimise eelduseks on eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel.
  • Kandideerimisel arvestatakse keskkooli/gümnaasiumi lõputunnistuse keskmist hinnet.

Vastuvõtt toimub paremusjärjestuse alusel. Kui keegi pingereas eelpool olijatest loobub pakutud õppekohast, siis saavad võimaluse järgmised kandideerijad.

Õppegrupp avatakse juhul, kui oma õppima asumist on kinnitanud minimaalselt 10 kandidaati õppegrupi kohta. Juhul kui õppegruppi ei avata, on kõrgkoolil õigus suurendada teiste erialade õppegruppide vastuvõtuarve proportsionaalselt vastavalt pingereale.

Tagasi vastuvõtu pealehele