Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Vastuvõtt massööri õppekavale

Õppekava nominaalne õppeaeg on 2 aastat.

Massööri õpe on tasuline ja õppijaga sõlmitakse õppeteenustasu leping. Õppeteenustasu ühes õppeaastas on 2000 eurot ja kogu õppe eest (kaks aastat) 4000 eurot. Võimalus kokkuleppel tasuda osadena personaalse maksegraafiku alusel.
NB! 2023. aasta sügisel alustavas grupis on 8 tasuta õppekohta, mille said pingerea 8 parimat kandideerijat.
12. juunil toimus kutseõppe õppekavade infotund, kus räägiti põhjalikumalt ka massööri õppekavast.

Uue õppeaasta õppetöögraafik massööridele. 2023. aasta sügisel alustava õpperühma tähis on MA23, tunniplaani leiab õppeinfosüsteemist Tahvel (valides rippmenüüst “Tunniplaan”, seejärel Tartu Tervishoiu Kõrgkooli logo, õpperühmaks panna oma õpperühma tähis, valida õppeaasta 2023/2024, videojuhis tunniplaani vaatamiseks).

Vastuvõtutingimused

  • Kandidaadil peab olema vähemalt keskharidus või sellele vastav kvalifikatsioon, kandideerimise eelduseks on eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel.
  • Kandideerimisel arvestatakse keskkooli/gümnaasiumi lõputunnistuse keskmist hinnet.

Vastuvõtt toimub paremusjärjestuse alusel. Kui keegi pingereas eelpool olijatest loobub pakutud õppekohast, siis saavad võimaluse järgmised kandideerijad.

Õppegrupp avatakse juhul, kui oma õppima asumist on kinnitanud minimaalselt 10 kandidaati õppegrupi kohta. Juhul kui õppegruppi ei avata, on kõrgkoolil õigus suurendada teiste erialade õppegruppide vastuvõtuarve proportsionaalselt vastavalt pingereale.

Tagasi vastuvõtu pealehele