Otsing

Otsing

12. aprill 2024

Avatud uste päev radioloogiakliinikus

Jaga:

decalBackTop
Kas tunned huvi selle vastu, milline näeb välja inimene seestpoolt? Kas tahad oma silmaga näha, kuidas tuvastatakse uuringuaparaatidega inimese vigastused ja haigused? Kas otsid õppimiseks eriala, kus oodatakse täpsust, suhtlemisvalmidust, koostöövõimet ja soovi aidata inimesi?
Tartu Ülikooli Kliinikumi radioloogiakliinik avab neljaks päevaks oma uksed kõigile, kes kaaluvad edasiõppimiseks radioloogiatehniku eriala. Radioloogiatehnikuks saab õppida Eestis vaid Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis – vastuvõtt 12.-26. juunil, kandideerimiseks on vajalik teha ka akadeemiline test 23. märtsil, 6. aprillil või 1. juulil, lisainfo nooruse.ee/sisseastumine.
Radioloogiatehnik teostab radiodiagnostilisti ja radioterapeutilisi protseduure inimeste tervise edendamise, säilitamise ning haiguste ennetamise, diagnoosimise ja ravi eesmärgil. Radioloogiatehnik teeb protseduuride läbiviimisel koostööd radioloogide ja teiste tervishoiuspetsialistidega.
Avatud uste päeval saad osa radioloogiatehniku tööpäevast, näha millist tööd ta teeb ja milliseid võimalusi pakub Tartu Tervishoiu Kõrgkool selle eriala omandamiseks.
🗓Uksed avame 22. märtsil ja 12. aprillil kell 16.00 ning 23. märtsil ja 13. aprillil kell 12.00.
📝Registreeri ennast siin: https://forms.office.com/e/0q3vbn9Ft2
📍Kohtumispaik: radioloogiakliiniku registratuur
Kohtumiseni

Eelmised sündmused