Otsing

Otsing

aug. 09, 2021

Vilistlaspidu lükkub edasi

Jaga:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli suur soov oli oma juubeliaastal, 210. aastapäeval korraldada meeleolukas ja vaheldust pakkuv pidu meie vilistlastele, õppuritele ja töötajatele, kellest paljud on andnud olulise panuse eesliinil. Vilistlaspidu oleks pidanud toimuma juba paari nädala pärast, 19. augustil.

Kuna kõigi hea tervis on meile väga oluline, siis leiame täna, arvestades nii tervishoiu valdkonna olulisust kui ka haavatavust ning jälgides riigis toimuvat, et me ei saa pakkuda piisavalt turvalist ning samas meeleolukat peokeskkonda. Kuna teie, praeguste ja tulevaste tervishoiutöötajate, heaolu on meile kõige tähtsam, oleme otsustanud, et korraldame teile tänutäheks peo küll, aga seda juba uuel aastal: 17. juunil 2022.

Kõik, kes on soetanud pileti, on ka uuel aastal sündmusele vägagi oodatud – samad piletid kehtivad ka uue aasta peol! Kindlasti loob pikem ettevalmistusaeg sündmusele olulist lisaväärtust ning saame pakkuda veelgi suuremat elamust. Samas on võimalus Ticketeri keskkonnas (www.ticketer.ee/refund) pilet ka tagastada. Küsimuste korral võtta ühendust meiliaadressil juubel@nooruse.ee.

Kõik, kes ei ole veel piletit erilisele vilistaspeole soetanud, saavad seda teha Ticketeri keskkonnas.

Previous news