Otsing

Otsing

nov. 27, 2017

Üleilmse koostöö ja õpirände projekti kohtumine

Jaga:

decalBackTop

28. novembrist 2. detsembrini külastavad Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üleilmse koostöö ja õpirände projekti raames Jamaika Tehnoloogiaülikooli esindajad, Primla Williamson-Monroe, Adella Campbell, Jannet McIntosh ja Joseph Grannum.

Kohtumise eesmärk on tutvustada Jamaika tehnoloogiakõrgkoolile kahe kõrgkooli õppekavade praktika- ja ühilduvuse võimalusi ning luua võimalused üliõpilasmobiilsuseks. Projekti raames viidi läbi ühine rakendusuuring, et töötada välja kakskeelne e-kursus, mille eesmärk on toetada ja selgitada välja üliõpilaste õpirändes osalemise või mitteosalemise põhjused. Projekti kestus on 1.06.2016 – 31.05.2018.

Eelmine sarnase eesmärgiga kohtumine toimus 5.-13. veebruarini Jamaikal, kus Tartu Tervishoiu Kõrgkooli esindajad, radioloogiatehniku ja bioanalüütiku õppekavade juht Zinaida Läänelaid, õppejõud ning rakendusuuringute meeskonna liige Reet Urban, haridustehnoloog Anne Rosenberg, üleilmse koostöö ja õpirände projekti juht Eliise Ott ja rahvusvaheliste suhetespetsialist Danel Jantra külastasid Jamaika tehnoloogiakõrgkooli.

Previous news