Otsing

Otsing

jaan. 30, 2015

Tulevaste tervishoiuspetsialistide aktust saab jälgida veebis

Jaga:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis saab täna, 30. jaanuaril lõputunnistuse ligi paarsada lõpetajat. Aktust kantakse esmakordselt üle ka veebis.

Rakenduskõrghariduse saavad tulevased õed, ämmaemandad, radioloogiatehnikud, tervisekaitse spetsialistid ja bioanalüütikud. Lisaks antakse kätte tunnistused hooldustöötaja õppekava kutseõppuritele.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Anneli Kannuse sõnul on seekordsel pereheitmisel 189 lõpetajat, kellest üks on parem kui teine, kaheksa neist lõpetavad kõrgkooli cum laude ja kaks kiitusega.  „Lõpetajate õpinguaega jäävad nii uude õppehoonesse kolimine kui ka edukas akrediteerimine ehk nii sisuline kui ruumiline arenguhüpe,“ tundis rektor heameelt. „Oleme kõik kasvanud, saanud targemaks üksteise toel.“

Kõrgkooli lõpuaktus toimub 30. jaanuaril algusega kell 14 kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5) videosilla vahendusel kahes ruumis paralleelselt. Lisaks saavad aktusel toimuvat jälgida külalised kohapeal teistes ruumides olevatel videoekraanidel. Esmakordselt kantakse Tartu Tervishoiu Kõrgkooli aktust üle ka veebis.

Previous news