Otsing

Otsing

veebr. 18, 2019

Tulemas on dementsuse teemaline konverents

Jaga:

decalBackTop

Septembris 2018 loodud Dementsuse Kompetentsikeskus korraldab 14. märtsil Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis dementsuse teemalise konverentsi „Teekond dementsussõbralikumate teenuste poole“. 

Konverentsi eesmärk on tuua ühise laua taha nii Eesti kui ka välismaa head praktikad dementsusega inimestele teenuseid pakkuvas valdkonnas. Konverents inspireerib ja jõustab KOVe, hoolekandeasutusi ja teisi teenuseosutajaid tegutsema dementsussõbralikuma ühiskonna nimel. Konverentsijärgselt soovime, et dementsusega inimestele ja nende lähedastele hakatakse veelgi enam pakkuma elukvaliteeti parandavaid ja inimväärset elu tagavaid mitmekülgseid teenuseid.

Konverentsile on oodatud dementsusega inimene ja tema lähedane, teenuse osutajad (hoolekandeasutused, õendusabi, koduteenuse pakkujad, tegevusterapeudid, päevakeskused jt), KOV sotsiaalhoolekande valdkonna töötajad ja kõik teised huvilised.

Konverentsi töökeeleks on eesti ja inglise keel. Pakume sünkroontõlke võimalust.

Konverentsi osalustasu on 20 €.

Konverentsile saab registreerida läbi MTÜ Elu Dementsusega kodulehe. Registreerimine lõpeb 7. märts 2019. Osalustasu palume maksta hiljemalt samaks kuupäevaks. Osalustasu maksmisel palume märkida: arveldusarve nr EE712200221069984564 (Swedbank), saaja: MTÜ Elu Dementsusega, selgitus: konverents ja osaleja nimi.

Konverentsi kava ja tuvustuse leiad SIIT. 

Lisainfot konverentsi kohta saab: Anu Varep e-mail: info@eludementsusega.ee mobiil: 5536236

Olete väga oodatud!

Previous news