Otsing

Otsing

apr. 01, 2021

Terviseteaduse magistriõppe õppekava kordusekspertiis

Jaga:

decalBackTop

31. märtsil toimus terviseteaduse magistriõppe õppekava kordusekspertiisi komisjoniga kohtumine Zoomi teel. See oli Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile oluline kohtumine – kordusekspertiisi komisjoni tagasiside ning ka Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri hindamisnõukogu otsus hiljemalt maikuuks annavad loodetavasti nii suunised kui ka kindluse õppekava tulevasteks tegevusteks. Terviseteaduse magistriõpe on kõrgkooli esimene magistriõppekava, selle nominaalne õppeaeg on 1,5 aastat ning ka tänavu suvel toimub vastuvõtt intensiivõenduse, terviseõenduse ja vaimse tervise õenduse suunal (loe täpsemalt nooruse.ee/vastuvott).

Hindamiskomisjoni kuuluvad Ruud Heijnen (Zuydi Rakenduskõrgkooli õppejõud), Kristel Jakobson (Tallinna Ülikooli üliõpilane), Kristina Mikkonen (Olulu Ülikooli professor), Triinu Rõigas (Viljandi Haigla kogukonnateenuste juht) ning hindamist koordineerib Tiia Bach (Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri hindamiskoordinaator).

Suured tänud kõikidele üliõpilastele, vilistlastele, tööandjatele ja kõrgkooli töötajatele, kes komisjoniga kohtusid ja oma kogemust jagasid!

Previous news