Otsing

Otsing

mai 08, 2019

Tervisepäev annab võimaluse saada terviseteadlikumaks

Share:

decalBackTop

8. mail tähistab Tartu Tervishoiu Kõrgkool rahvusvahelist õdede ja ämmaemandate päeva tasuta tervisepäevaga vanemaealistele.

Õe ja ämmaemanda kutsealade esindajad on muuhulgas kogukonna iga liikme heaolu ja tervise säilitamise eestvedajateks. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõu Ave Kõrve-Noorkõivu sõnul on rahvusvaheline õdede ja ämmaemandate päev hea võimalus, et tänada just vanemaealisi nende hindamatu panuse eest ühiskonda. „Seetõttu anname koos õendusüliõpilastega vanemaealistele võimaluse osaleda tasuta erinevates töötubades, et toetada nende tervise säilitamist,“ lisas Kõrve-Noorkõiv.

Tervisepäeval räägitakse tervislikust liikumisest, toitumisest, vedeliku tarbimise olulisusest ning kontrollitakse tervisenäitajaid. Samuti heidame pilgu maitseainete ning aroomiõlide maailma ja nii mõndagi muud. Sööme koos nõgesesuppi, joome angervaksasiirupi morssi ning arutleme tervise teemadel.

Tervisepäev vanemaealistele toimub 8. mail kell 14.00-17.00 Tartu Tervishoiu Kõrgkooli (Nooruse 5) õppehoones.

Registreeri end või oma lähedast, helistades telefonile 56483208 või kirjutades e-kiri aadressile kompetentsikeskus@nooruse.ee

Previous news