RASEDATE  VÕIMLEMINE JA VESIVÕIMLEMINE

Olete oodatud rasedate liikumistreeningutesse. Treeninguid viivad läbi füsioteraapia õppekava õpilased õppejõud Reet Linkbergi juhendamisel. Teenus sisaldab erineva sisuga liikumistunde saalis (rasedusaeroobika ja –võimlemine, teraapiapalli- ja softpalli harjutused, harjutused hantlite ja kummilindiga, jõusaaliharjutused, sünnitusasendite ja hingamisharjutuste õppimine) ja Aura veekeskuse basseinis (vabaliikumine, harjutused hüdronuudliga, hantlitega, palliga).

Vastunäidustused treeningul osalemiseks on toodud siin.

Teenuse eesmärgiks on pakkuda rasedatele võimalust olla raseduse ajal kehaliselt aktiivne, mille tulemusena paraneb raseda enesetunne ja meeleolu ning saadakse kogemused, kuidas käituda teadlikult sünnitusel. 

Liikumistrennid toimuvad sügissemestril Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (teenus on tasuta) ja Aura veekeskuses (osalemiseks tuleb osta Aura veekeskuse ujumise pilet). Palume tulla tundi sportlikus rõivastuses (kohapeal riietumis- ja pesemisvõimalus). Basseinitreeningule võtta kaasa ujumisriided.

Kui plaanite sünnitada koos tugiisikuga, siis on otstarbekas tulla sünnitusasendite tundi koos temaga. Palume ka tugiisikul olla sportlikus riietuses.

Soovi korral võite osaleda mitmes samal päeval toimuvas tunnis. Üks basseinipilet kehtib samal päeval toimuva kolme tervishoiu kõrgkooli tunni kohta.

Rasedate liikumisaktiivsuse rühmad alustavad 2019. aasta oktoobri lõpus. Registreerumine alates 24.09 läbi kodulehel oleva lingi. Jälgige palun reklaami kodulehel ja Facebookis.

Lisainformatsioon: Reet Linkberg reetlinkberg(at)nooruse.ee

Teenus on tasuta (v.a ujula pääse Auras)!