RASEDATE  VÕIMLEMINE JA VESIVÕIMLEMINE

Olete oodatud rasedate liikumistreeningutesse. Treeninguid viivad läbi füsioteraapia õppekava õpilased õppejõud Reet Linkbergi juhendamisel. Teenus sisaldab erineva sisuga liikumistunde saalis (rasedusaeroobika ja –võimlemine, teraapiapalli- ja softpalli harjutused, harjutused hantlite ja kummilindiga, jõusaaliharjutused, sünnitusasendite ja hingamisharjutuste õppimine) ja Aura veekeskuse ujumisbasseinis (vabaliikumine, harjutused hüdronuudliga, hantlitega, palliga).

Enne registreerumist tutvu treeningul osalemise vastunäidustustega!

Teenuse eesmärgiks on pakkuda rasedatele võimalust olla raseduse ajal kehaliselt aktiivne, mille tulemusena paraneb raseda enesetunne ja meeleolu ning saadakse kogemused, kuidas käituda teadlikult sünnitusel. 

Liikumistreeningud toimuvad oktoobris-detsembris Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (teenus on tasuta) ja Aura veekeskuses (osalemiseks tuleb osta Aura veekeskuse ujumise pilet). Palume tulla tundi sportlikus rõivastuses (kohapeal riietumis- ja pesemisvõimalus). Basseinitreeningule võtta kaasa ujumisriided.

Kui plaanite sünnitada koos tugiisikuga, siis on otstarbekas tulla sünnitusasendite tundi koos kaaslasega. Palume ka tugiisikul olla sportlikus riietuses.

Rasedate liikumisaktiivsuse treeningutesse saab registreeruda klõpsates siiaTähelepanu! Soovi korral võite osaleda mitmes samal päeval toimuvas tunnis (vaata kogu tunniplaani), kuid igaks tunniks tuleb vormistada eraldi registreering. Ühe ujulapiletiga saab osaleda kõikides sel päeval toimuvates Tartu Tervishoiu Kõrgkooli treeningutes.

Peale registreerimist saate koheselt enda meilile ingliskeelse broneeringu kinnituse. Registreerimisega seotud probleemide korral võtke palun ühendust kompetentsikeskus(at)nooruse.ee

Lisainformatsioon treeningute kohta: Reet Linkberg reetlinkberg(at)nooruse.ee