RASEDATE  VÕIMLEMINE JA VESIVÕIMLEMINE

Olete oodatud rasedate liikumistreeningutesse. Rasedate liikumistreeningu rühmad alustavad tegevust 2020. aasta novembrikuus Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis (teenus on tasuta) ja Aura veekeskuses (osalemiseks tuleb osta Aura veekeskuse ujumise pilet).

Saalitunnid toimuvad 03.11; 10.11; 17.11; 24.11 ja 03.12 pealelõunal aadressil Nooruse 5, Tartu. Vesivõimlemise tunnid toimuvad 06.11; 25.11; 27.11; 02.12 ja 04.12 hommikul aardessil Turu 10, Tartu.

Broneeri aeg siin: https://www.picktime.com/reg  

Treeninguid viivad läbi füsioteraapia õppekava õpilased õppejõud Reet LinkbergI,Maive Mõttuse ja Tiivi Pihla (ämmaemand) juhendamisel. Teenus sisaldab erineva sisuga liikumistunde saalis (rasedusaeroobika ja –võimlemine, teraapiapalli- ja softpalli harjutused, harjutused hantlite ja kummilindiga, jõusaaliharjutused, sünnitusasendite ja hingamisharjutuste õppimine) ja Aura veekeskuse ujumisbasseinis (vabaliikumine, harjutused hüdronuudliga, hantlitega, palliga).

Enne registreerumist tutvu treeningul osalemise vastunäidustustega!

Teenuse eesmärgiks on pakkuda rasedatele võimalust olla raseduse ajal kehaliselt aktiivne, mille tulemusena paraneb raseda enesetunne ja meeleolu ning saadakse kogemused, kuidas käituda teadlikult sünnitusel. 

Palume tulla tundi sportlikus rõivastuses (kohapeal riietumis- ja pesemisvõimalus). Basseinitreeningule võtta kaasa ujumisriided.

Kui plaanite sünnitada koos tugiisikuga, siis on otstarbekas tulla sünnitusasendite tundi koos kaaslasega(tugiisik eraldi registreerima ei pea). Palume ka tugiisikul olla sportlikus riietuses.

Tähelepanu! Soovi korral võite osaleda mitmes samal päeval toimuvas tunnis, kuid igaks tunniks tuleb vormistada eraldi registreering. Ühe ujulapiletiga saab osaleda kõikides sel päeval toimuvates Tartu Tervishoiu Kõrgkooli treeningutes.

Lisainformatsiooni saamiseks ja registreerimisega seotud küsimuste korral palume võtta ühendust Kompetentsikeskusega e-posti aadressil: kompetentsikeskus(at)nooruse.ee

Mitteilmumisest saalitundidesse palun teatage telefonile 737 0257 või saatke meil ülaltoodud aadressil !!!

Lisainformatsioon treeningute kohta: Reet Linkberg reetlinkberg(at)nooruse.ee

JUHISED COVID-19 NAKKUSE RISKIDE MAANDAMISEKS

Palun tulge tundidesse täiesti tervena, kui Teil puuduvad hingamisteede haiguste sümptomid (palavik üle 37,5°C, köha, nohu, kriipimistunne kurgus, kurguvalu, hingamisraskused, õhupuudus, maitse- ja lõhnatundlikkuse kadu). SAALITUNDIDESSE TULLES PALUME TAGADA ISIKLIKU MASKI OLEMASOLU!

Vahetult pärast saalidesse sisenemist desinfitseerige käed. Enne ja pärast saali kasutamist desinfitseerivad üliõpilased kasutatud seadmete ja väikevahendite kontaktpinnad.

Kohtumiseni!