Otsing

Otsing

mai 11, 2018

Teaduskonverents “Terves kehas terve teadmine” 2018

Jaga:

decalBackTop

22. novembril kl 9.00-17.00 toimub Dorpati Konverentsikeskuse “Struve” saalis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli III teaduskonverents  “Terves kehas terve teadmine” 2018. Konverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused, näiteks kuuleme rinnaga toitmise mõjust lapse vaimsele tervisele; psühhosotsiaalsetest teguritest hüpertensiooni kujunemisel; labori analüüside kvaliteedi tagamisest esmatasandi arstiabis; lapsevanemate vaktsineerimiskäitumisest; dementsusega eakate omastehooldajate võimestamisest ning ka sellest, kuidas õed hindavad oma pädevust.

Osalema on oodatud kõrgkoolide õppejõud ja teadustöötajad, tervishoiu-, sotsiaal- ja haridusasutustes töötavad tervishoiutöötajad ja ametnikud, terviseedendajad, üliõpilased ning teised teemast huvitatud.

Teaduskonverents on oluline, et algatada erinevate osapoolte vahelist diskussiooni ning jõuda ühise arutelu kaudu uute rakendusuuringute vajadusteni, mille kaudu tõsta tervishoiuteenuste kvaliteeti ja parandada terviseteadlikkust. Lisaks muuta edasine koostöö kõrgkoolide, partnerite ning üliõpilaste vahel intensiivsemaks ja efektiivsemaks.

Konverentsi osalustasu: kuni 30. septembrini 30€, alates 1. oktoobrist 40€. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppuritele ning töötajatele on konverentsil osalemine tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Konverentsil osalemiseks on vajalik registreerumine.

Konverents toimub ASTRA meetme projekti „Haridusinvesteering tervishoidu – HiT!“ toel.

Previous news