Otsing

Otsing

sept. 12, 2014

Teadlaste Öö Festival

Jaga:

decalBackTop

21.-26. septembrini toimub Teadlaste Öö Festival, kus imepärase teaduse tutvustamisega tegeleb ka Tartu Tervishoiu Kõrgkool.

Kõrgkooli esindajatega saab kohtuda juba 22. septembril uurimistöö teemade laadal, raeplatsi teaduskuplites leiavad käsitlemist järgmised teemad: sport ,,Tark tormab” (23. septembril kell 14.15-20), hügieen ,,Käsi peseb kätt” (24. septembril kell 14.15-20) ja toitumine ,,Terves kehas terve sai” (25. septembril kell 14.15-20).

Genialistide Klubi teaduskohvikus räägivad õppejõud Taimi Taimalu ja Maire Aruots 24. septembril teemal “Nahk ja mikroobid (kas pesta või mitte pesta, selles on küsimus)”. Ahhaa väliskinos teevad 22. septembril filmile “Prisoners” sissejuhatuse õppejõud Janika Pael ja 23. septembril filmile “World War” õppejõud Ülle Parm.

26. septembril on aga kõrgkooli uksed kõikidele kl 18-22 avatud! Igal täistunnil toimuvad elamustuurid, soovi korral saab õpitoas määrata enda veregruppi, uurida, mis värvi on tegelikult must pastakatint ja ka seda, mis on piima sees. Samuti saab uurida, kui ohtlik on röntgen ja kui suur on kiirgus, õppida korralikult selgeks kätepesu, asetada ennast vaegnägija või liikumispuudega inimese rolli ja palju muud! Lisaks lööb kl 19-22 kaasa Eesti Õdede Liit, kes korraldab seekord Tervisliku Neljapäeva reedel: kavas töötoad, individuaalne nõustamine ja tervisenäitajate testimine.

Kõik tegevused on osalejatele tasuta.
TÖF 2014 projektijuht kõrgkoolis Ruth Pihle ruthpihle@nooruse.ee;

Previous news