Otsing

Otsing

veebr. 02, 2018

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpetab 158 tervishoiuspetsialisti

Share:

decalBackTop

Tänasel Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpuaktusel saavad lõputunnistuse õe põhiõppe, õe tasemeõppe, õde spetsialisti, ämmaemanda, bioanalüütiku, radioloogiatehniku ja hooldustöötaja õppekava lõpetajad.

Tartu Tervishoiu  Kõrgkooli rektor Ulla Preeden usub, et hariduse omandamine on kõige väärtuslikum osa karjääri planeerimisel. „Ma ei räägi siinkohal mitte diplomist, vaid tõesti sellest garantiist, et omandatud on parimad valdkondlikud teadmised. Diplom on tunnistus haridusteekonna ühest edukalt läbitud verstapostist, kuid tõeline ja siiras professionaalne tunnustus saadakse oma rahulolevatelt patsientidelt ja kolleegidelt,“ sõnas Preeden.

Kokku saavad diplomi 158 lõpetajat, neist 104 õe põhiõppe õppekaval. Seekordsest lennust lõpetab Tartu Tervishoiu Kõrgkooli neli cum laude.

Aktusel esinevad muuhulgas sõnavõttudega ka Eesti Ämmaemandate Ühingu president Marge Mahla, Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus, kõrgkooli nõunike kogu esimees Urmas Siigur ja Eesti Bioanalüütikute Ühingu esimees Aivar Orav.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpuaktus toimub täna, 2. veebruaril kell 12 kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5). Ülekannet aktusest saab jälgida aadressil: www.nooruse.ee/aktus.

Previous news