Otsing

Otsing

juuni 22, 2018

Tartu Tervishoiu Kõrgkool saadab teele esimese lennu massööre

Jaga:

decalBackTop

Täna saavad diplomi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 138 lõpetajat. Esimest korda võtavad lõputunnistuse vastu ka massööri õppekava lõpetajad.

Massööri kutseõpe avati Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 2016. aastal. Eriala lõpetajatel on väga laialdased tervishoiualased teadmised ning seetõttu on nad lisaks spaadele oodatud tööle ka haiglatesse, taastusravi- ja rehabilitatsioonikeskustesse.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektori Ulla Preedeni sõnul on haritud spetsialistid tööturul hinnatud ja oodatud. „Hariduse omandamine ei anna neile mitte lihtsalt professionaalseid oskusi ja teadmisi klientide või patsientidega tegelemiseks, vaid see aitab ka tervishoiuspetsialistidel selles väljakutseterohkes ning vastutusrikkas valdkonnas iseennast hoida ja väärtustada“, ütles Preeden.

Lisaks saavad diplomi bioanalüütiku, füsioterapeudi, tervisekaitse spetsialisti, õe ja eriõe, hooldustöötaja, erakorralise meditsiini tehniku ning lapsehoidja õppekavade lõpetajad. Kõrgkooli lõpetavad viis üliõpilast cum laude.

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis toimuvad lõpuaktused kahel korral aastas, suvel ja talvel. Selle aasta veebruaris lõpetas kõrgkooli 147 rakenduskõrghariduse ja 11 kutseõppe taseme õppurit. Kõrgkooli suvine lõpuaktus toimub täna, 22. juunil kell 12 kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5).

Kellel pole võimalik aktusele kohale tulla, siis ülekannet aktusest on võimalik vaadata ka SIIT.

Previous news