Otsing

Otsing

nov. 21, 2018

Sünnipäevanädala sündmused kõrgkoolis

Share:

decalBackTop

Täna, 21. novembril toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkooli sünnipäevanädala raames praktikajuhendajate tänuüritus ja kõrgkooli 207. aastapäeva aktus, et tunnustada silmapaistvamaid tudengeid, õppejõude ning praktikajuhendajaid.

Aktusel saavad tänukirjad tööjuubeleid tähistavad õppejõud ja töötajad ning õppurid, kes on koolile uhkust toonud aktiivse osalemise eest väljaspool õppetööd. Lisaks tunnustab kõrgkool esmakordselt õppurite poolt tagasisideküsitluses esile tõstetud praktikajuhendajaid.

„Tervishoiuharidust pakkuva kõrgkoolina ei saa me ülehinnata praktikabaaside ja -juhendajate panust meie õppurite kujunemisel tervishoiuvaldkonna spetsialistideks. Kui suureks murekohaks Eesti tervishoius on tööjõupuudus, siis peame kindlustama, et tööleasuvad inimesed on saanud parimad võimalikud teoreetilised ja praktilised teadmised. See ei oleks võimalik ilma praktikajuhendajate ja -baasideta,“ märkis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaator Grete Jeltsov.

Tunnustuskirja saavad järgnevad praktikajuhendajad: SA Tallinna Lastehaigla anesteesia ja intensiivravi osakonna õde Virge Tõnise, Terviseameti Lõuna talitusest Krista Pärnapuu, SA Pärnu Haigla Sisekliiniku füsioterapeut Jaanika Kukk, Tartu Laste Turvakodust Keit Lippi. Parima välisüliõpilaste praktikabaasina tunnustame sel aastal SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Ühendlabori kliinilise mikrobioloogia osakonda.

Sünnipäevanädala raames toimub ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rahvusvaheline nädal, millest võtab osa 21 väliskülalist Lätist, Leedust, Hispaaniast, Portugalist, Poolast, Alžeeriast, Saksamaalt, Kreekast, Türgist, Šveitsist ning esindatud on ka Jamaica.

Praktikajuhendajate tänuüritus toimub 21. novembril algusega kell 10.00 ning 207. aastapäeva aktus algusega kell 12.00.

Previous news