Otsing

Otsing

aug. 30, 2019

Spetsialistid saavad väärilise hariduse

Jaga:

decalBackTop

Kõrgkoolis saavad täna lõputunnistuse juba töötavad lapsehoidjad ja tegevusjuhendajad.

Kõrgkooli lõpetab töökohapõhises õppes 21 lapsehoidjat ja 14 tegevusjuhendajat, kes on edukalt oma praktilise töökogemuse ühendanud teoreetiliste teadmistega, et pakkuda kõrgekvaliteedilist lapsehoiu- ja erihoolekande teenust. Kui lapsehoidjate ülesanne on hoida silm peal pisikeste mudilaste tegemistel, siis tegevusjuhendajad toetavad, juhendavad ja aktiviseerivad psüühilise erivajadusega kliente igapäevaelu toimingutes, õppimisel ja töötamisel.

„Kuna mõlemas vallas on haritud spetsialiste väga vaja, on rõõm, et koostöös tööandjatega oleme leidnud võimaluse, et juba töötavad erialase hariduseta inimesed saaks ka oma praktilistele oskustele lisaks vajalikud valdkonnapõhised teadmised,“ sõnas kõrgkooli kutseõppeosakonna juhataja Tiina Uusma.

Kooli lõpetab ka 14 koolipõhise õppe läbinud tegevusjuhendajat, kes on väärtuslik lisajõud erihoolekande tööjõuvajaduse leevendamisel.

Lõpuaktus toimub täna, 30. augustil kl 14 kõrgkooli õppehoones, Nooruse 5. Kõik tänased lõpetajad on sooritanud ka kutseeksami ja saanud 4. taseme kutse.

Previous news