Otsing

Otsing

juuni 12, 2020

Selgusid konkursitöödest parimad

Jaga:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkool koostöös portaaliga Tervisegeenius korraldasid essee- ja loovtöödekonkursi teemal „Milline oleks vaktsiinideta maailm“.

Esseekonkursi üldharidus- ja kutsekoolide õpilaste vanuserühma võitja on Rocca al Mare Kooli 12. klassi õpilane Keitlin Pirn. 20aastaste ja vanemate vanuserühma parima essee kirjutas Triinu Avans, selles vanuserühmas pävis Kelli-Elen Peterson eriauhinna ajaloolise vaate eest teemale.

Joonistusvõistluse lasteaiaealiste vanuserühmas jäi esikoht jagamisele: auhinna saavad nii Darja Mironova (4 a) Tallinna Sõbrakese lasteaiast kui ka Tallinna Ümera lasteaia Lepatriinu rühm (5-6aastased) ühisloominguga “Sportlik pere”. Joonistusvõistlusel sai kooliealiste vanuserühmas esikoha Diana Süsi (12 a) Paldiski Põhikooli 4. klassist ning eriauhinna Roosi Lindre (11 a), Randvere Kooli 5. c klassist – teema põhjaliku käsitluse ja ülevaate eest, mida peab tegema selleks, et tervis oleks hea.

Facebookis valisid kasutajad oma lemmiktööks Valter Kaasikmäe (7 a) joonistuse pealkirjaga “Võitlus koroonaviirustega”. Joonistusvõistlusele laekus väga palju põnevaid ja vahvaid joonistusi, nendega saad tutvuda siin.

Suured tänud kõikidele osalejatele heade mõtete ja toredate kunstitööde eest! Auhinna saajatega võetakse ühendust.

 

Previous news