Otsing

Otsing

nov. 09, 2018

Registreerimine teaduskonverentsile lõpeb peagi!

Share:

decalBackTop

22. novembril toimub Dorpati Konverentsikeskuses Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teaduskonverents “Terves kehas terve teadmine”. Registreerimine konverentsile lõpeb sel laupäeval, 10. novembril (kell 00.00).

Teaduskonverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused, näiteks kuuleme rinnaga toitmise mõjust lapse vaimsele tervisele; psühhosotsiaalsetest teguritest hüpertensiooni kujunemisel; labori analüüside kvaliteedi tagamisest esmatasandi arstiabis; lapsevanemate vaktsineerimiskäitumisest; dementsusega eakate omastehooldajate võimestamisest ning ka sellest, kuidas õed hindavad oma pädevust. Tutvu konverentsi ajakavaga SIIN!

Samuti saab teaduskonverentsil osta kõrgkooli meeneid ja erinevaid meditsiinitooteid. Lisaks Tartu Tervishoiu Kõrgkooli meenepoele on konverentsil kohal ka tervisekaupade pood Salutaris, jalavaeguste ennetamise ja leevendamise tooteid pakkuv Jalaravi kabinet, rehabilitatsiooniteenust osutav Tarbatu Tervisepark, meditsiiniseadmeid ja ravimeid turustav ettevõte B Braun Medical  ning erinevate brändide (apteegikosmeetika, toidulisandite ja haavaplaastrite) maaletooja Allium UPI.

Konverentsile saab registreeruda SIIN!

Previous news