Otsing

Otsing

aug. 28, 2015

Rebasepäeval allkirjastatakse uue skulptuuri kõrval koostöölepe

Share:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 31. augustil toimuva rebasepäeva alustuseks sõlmib kõrgkool koostööleppe ja avab skulptuuri „Räni“.

Kõrgkooli turundusspetsialist Ruth Pihle selgitusel korraldab kõrgkool rebasepäeva, et tervitada soojalt ja koduselt esmakursuslasi: erinevate põnevate tegevuste kaudu saavad nad tutvuda kursusekaaslaste, vanemate kursuste tudengite ja õppehoonega. 

Rebasepäeval, 31. augustil kell 11 sõlmib kõrgkool koostööleppe Ida-Tallinna Keskhaigla ja Tallinna Kiirabiga intensiivõenduse erialakoolituse läbiviimiseks. Õdede erialakoolitus on mõeldud juba töötavatele, rakenduskõrgharidusega õdedele. Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis on võimalik õppida kliinilise õenduse, intensiivõenduse ja vaimse tervise õenduse erialal. Intensiivõenduse alla kuuluvad anesteesia-, intensiivraviõendus ning erakorralise meditsiini õendus nii haiglates kui ka kiirabis.

Samuti avab kõrgkool ränistruktuuri imiteeriva valguskera „Räni“ (pildil), mille autoriteks on Oliver Soomets, Bruno Lillemets ja Tõnis Hiiesalu.

Previous news