Otsing

Otsing

märts 01, 2019

Põnevust pakkuvad töötoad kõrgkoolis

Jaga:

decalBackTop

28. veebruarist kuni 1. märtsini toimus Tartu Tamme Gümnaasiumis Scientix konverents „Loodusteadused ja tehnoloogia koolis. Koostöö ja lõiming“, mille raames viidi Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 1. märtsil läbi kolm erinevat töötuba.

Eesti õpetajatele suunatud konverentsil oli võimalik külastada ka erinevaid teadusasutusi ja organisatsioone, et tõsta õpilaste karjääriteadlikkust ning innustada noori valima erialasid, mis oleksid seotud loodusteaduste, täppisteaduste või tehnoloogiaga. Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis said konverentsi külastajad osaleda kolmes erinevas töötoas:

  1. Suu mikrofloora uurimine, hammaste puhtuse testid ja ninaneelu proovi võtmine ja gripi kiirtest, suuhügieen, millised on koolitunnis lubatud inimkatsed? jm. Marika Külm, Triin Aasmäe.
  2. Anatoomiline laud – kuidas tõsta õpilaste arusaamist närvirakkude ehitusest ja lümfidest? Ave Kõrve Noorkõiv.
  3. Eakaks riietamine – kas tänapäeva noored mõistavad vanureid ja kuidas generatsioonidevahelist õppimist soodustada? Eakaks riietamine. Maire Aruots.

Lisaks töötubadele pakkus konverents võimalust õppimiseks ja kogemuste vahetamiseks – toimusid erinevad ettekanded ja sai tutvuda õpetajate posterettekannetega.

Previous news