Otsing

Otsing

nov. 19, 2013

Õppejõud osalevad teaduskonverentsil

Jaga:

decalBackTop

22. novembril toimub konverents “Tõendid praktikasse – patsiendi ja tema lähedase vajadused õendusabis”, kus osalevad mitmed kõrgkooli õppejõud ka ettekandega.

Tartus biomeedikumis toimuva konverentsi ettekanded  keskenduvad patsientide ja nende lähedaste vaatekohti käistletavatele uurimistöödele ning uurimistulemuste avaldamisele. Kõrgkooli õppejõud Marge Mahla esineb konverenstil posterettekandega “Imetamise juhendamine Eesti sünnitus- ja sünnitusjärgsete osakondade õendustöötajate poolt”, õe ja ämmaemanda õppekavade juhi Kersti Viitkari posterettekande pealkirjaks on “Hooldusravi osakonna õenduspersonali tööajajaotus” ning õppejõud Janika Paela posterettekanne kannab pealkirja “Eesti psühhiaatriaõdede arusaam vaimsest tervisest”.

Õppejõud Ireen Bruus on konverentsil sessioonijuht, samuti esineb ta suulise ettekandega, mille pealkirjaks “Patsiendikesksus eakate hooldusravis – patsientide vaatekohad”. Õppejõud Tatjana Jušinski ettekande teemaks on müokardiinfarktiga patsiendi teadmised haigusega seonduvast ja patsientide õpetamine regionaalhaiglates, õppejõud Sirje Kõvermägi ettekande pealkirjaks on “Naiste vajadused ja nende rahuldamine sünnitusjärgses emadushoolduses”.

Lisaks lähevad konverentsileveel õppejõud Svetlana Kalmaznina, Reet Urban ja Siret Läänelaid.

Previous news