Otsing

Otsing

juuni 25, 2019

Õdede tsükliõppesse saab kandideerida ka suvel

Share:

decalBackTop

Täna, 17. juunil algab sisseastumine Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ning esimest korda saab suvisel vastuvõtul kandideerida õdede tsükliõppesse.

Kõrgkooli õe õppekavale on õppekohti 130 ja nendest 26 õppuri õppetöö on korraldatud sessioonidena. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektori Ulla Preedeni sõnul on varasemalt vastuvõtt õdede tsükliõppesse toimunud talvel ning sel aastal on sisseastujatel esmakordne võimalus kandideerida tsükliõppesse suvel. „Aastast aastasse on suurenenud huvi õppida tervishoiu valdkonna erialadel tsükliõppes, sest paindlik õppetöökorraldus võimaldab õppuril ühildada õppetöös osalemine erinevate igapäeva kohustustega,“ ütles Preeden.

Suvisel vastuvõtul ootame kandideerima terviseteaduse magistriõppe õppekavale ja rakenduskõrgharidusõppes õe, ämmaemanda, füsioterapeudi, bioanalüütiku, radioloogiatehniku ning tervisekaitse spetsialisti õppekavadele. Kutseõppe tasemel on vastuvõtt massööri, hooldustöötaja, tegevusjuhendaja, lapsehoidja ja erakorralise meditsiini tehniku õppekavadel.

Sisseastumisdokumente on võimalik esitada rakenduskõrgharidus- ja kutseõppesse 17. juunist kuni 4. juulini ning magistriõppesse 17. juunist kuni 8. augustini sisseastumiskeskkonna SAIS kaudu (www.sais.ee) või tuua ka kõrgkooli kohapeale (Nooruse 5, Tartu).

Täpsema informatsiooni leiad SIIT.

Previous news