Otsing

Otsing

veebr. 14, 2017

Naiste vaagnapõhja- ja kehatüve lihaste uuring

Jaga:

decalBackTop

Naised vanuses 20-35 eluaastat on väga oodatud Tartu Ülikooli ja Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ennetavasse uuringusse. Uuringu eesmärgiks on välja selgitada raseduse ja sünnituse mõju vaagnapõhja- ja kehatüvelihaste seisundile. Oodatud on sünnitanud naised, kellel on vaginaalsest või keisrilõikega sünnitusest möödunud vähemalt 3-12 kuud ning mittesünnitanud samavanad naised, kes on antud uuringus kontrollgrupiks.

Vaagnapõhjalihaste düsfunktsiooniga seonduvate probleemide varajane diagnoosimine on väga oluline ennetamaks hilisemate terviseprobleemide nagu uriini- ja roojapidamatuse, seksuaaleluhäirete ning vaagnapiirkonna- ja alaseljavalude teket ning parandamaks Teie enesetunnet ning elukvaliteeti.

Uuringus osalemine on tasuline, mis hõlmab vaginaalse elektroodi maksumust. Uuringus osalemine on Teile kasutoov, sest saate infot oma vaagnapõhja- ja kehatüvelihaste seisundist. Kui Teil ilmnevad uuringu käigus kõrvalekalded vaagnapõhja- või kehatüvelihaste funktsioonis, siis Teid nõustatakse spetsialistide poolt ning vajadusel suunatakse füsioterapeudi vastuvõtule edasise ravi saamiseks. Registreerimine ja lisainfo meiliaadressil marilin.sillaste@mail.com.

 

Previous news