Otsing

Otsing

okt. 02, 2015

Naisi oodatakse osalema uuringus

Jaga:

decalBackTop

Naised vanuses 20-30 eluaastat on oodatud TÜ füsioteraapiaalase magistritöö raames korraldatud ennetavasse uuringusse.

Uuringu eesmärgiks on välja selgitada raseduse ja sünnituse mõju vaagnapõhja- ja kehatüvelihaste seisundile.
Oodatud on korduvsünnitanud naised, kellel on vaginaalsest või keisrilõikega sünnitusest möödas vähemalt 3-6 kuud ning mittesünnitanud samavanad naised, kes on antud uuringus kontrollgrupiks.

Vaagnapõhjalihaste düsfunktsiooniga seonduvate probleemide varajane diagnoosimine on väga oluline ennetamaks hilisemate terviseprobleemide nagu uriini- ja roojapidamatuse, seksuaaleluhäirete ning vaagnapiirkonna- ja alaseljavalude teket ning parandamaks Teie enesetunnet ning elukvaliteeti.
Uuringus osalemine on tasuline, mis hõlmab vaginaalse elektroodi maksumust. Antud uuringus osalemine on Teile kasutoov, sest saate infot oma vaagnapõhja- ja kehatüvelihaste seisundist. Kui Teil ilmnevad uuringu käigus kõrvalekalded vaagnapõhja- või kehatüvelihaste funktsioonis, siis Teid nõustatakse spetsialistide poolt ning vajadusel suunatakse füsioterapeudi vastuvõtule edasise ravi saamiseks.

Registreerida saate meiliaadressil fysioteraapiauuring@gmail.com. Ka küsimuste korral ning täpsema info saamiseks palun võtta ühendust samal meiliaadressil.

Previous news