Otsing

Otsing

mai 19, 2014

Laste vigastused

Jaga:

decalBackTop

22. mail kl 16-19 toimub kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5) kõrgkooli ja Eesti Õdede Liidu tervisetubade sarja Tervislik Neljapäev maikuine kohtumine, kus seekordseks teemaks “Laste vigastused”.

Kavas on kolm vestlusringi, ühes neist räägitakse koduses majapidamises ja looduses levinud mürgistusi põhjustavatest ainetest ja mürgistusest hoidumise lihtsatest reeglitest. Vestlusringi juhib terviseteaduse magister Mare Oder, kes on Terviseameti mürgistusteabekeskuse käivitaja ja konsultant.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõu Siret Läänelaidi juhendamisel õpitakse ja mängitakse teises vestlusringis läbi kiiret tegutsemist nõudvad laste esmaabi situatsioonid. Lisaks juhib SA TÜK lastekliiniku õde Ege Mäesalu vestlusringi, kus räägitakse väikelaste silmaprobleemidest.

Tervisliku Neljapäeva tervisetubades kõnelevad terviseteemadel oma ala spetsialistid, soovi korral on võimalik personaalne nõustamine ja tervisenäitajate kontroll. Mõeldud on ka pere pisematele: tegutseb lastehoiutuba, kus toimuvad erinevad tegevused.

Previous news