Otsing

Otsing

okt. 29, 2017

Kutsume üliõpilasi ja gümnasiste konverentsile

Jaga:

decalBackTop

15. oktoobrini saab registreeruda Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis esmakordselt toimuvale rahvusvahelisele üliõpilaskonverentsile „Health in Our Hands“. Konverentsil osalemine on kõikidele tasuta.

23. novembril Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis toimuva rahvusvahelise konverentsi eesmärgiks on ühendada erinevate tervishoiu valdkonna erialade üliõpilased, õppejõud, teadlased ja tervishoiu valdkonna spetsialistid, et tõhustada koostööd, jagada teadmisi ja aidata kaasa elukestvale õppele. „Viie riigi ja üheteistkümne kõrgkooli üliõpilased ja vilistlased konkureerivad konverentsil parima suulise ja stendettekande auhinnale ning neid hindab kõrgetasemeline rahvusvaheline teaduskolleegium,“ selgitas konverentsi peakorraldaja, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia ja tervisekaitse osakonna juhataja Anna-Liisa Tamm. „Konverentsi vastu on meie kolleegidel nii Eestist kui välismaalt suur huvi – lisaks ligi neljakümnele ettekandele on oodata kuulajaid vähemalt kümnest välisriigist.“

Tamm lisas, et kuna kõrgkooli üheks väljakutsuvamaks ülesandeks on leida motiveeritud ja kutsekindlad üliõpilased, on konverentsile oodatud ka gümnasistid üle Eesti, kes saavad muuhulgas osaleda ka erinevates just neile suunatud töötubades. Samuti saavad konverentsil osalevad üliõpilased ja külalised osaleda mitmetes töötubades. Konverentsile ja töötubadesse saab registreeruda selle nädala lõpuni, 15. oktoobrini.

Konverentsi toimumist toetab projekt “Institutsionaalne arendusprogramm teadus- ja arendusasutustele ja kõrgkoolidele” (ASTRA), samuti on toetajate hulgas Tartu linn, The Health Clinic, Synlab, Elite Kliinik, Tartu Tervisekliinik, Re/Max Aaba Kinnisvara, Click and Grow, ajakiri Imeline Teadus, Teaduskeskus AHHAA, Maanteeamet, Maitseelamused ja Cartoon.

Lisainfo: Anna-Liisa Tamm, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia ja tervisekaitse osakonna juhataja, konverentsi peakorraldaja, tel 737 0228, annaliisatamm@nooruse.ee või conference@nooruse.ee.

Previous news