Otsing

Otsing

mai 04, 2017

Kuivnõelravi koolitus

Jaga:

decalBackTop

On alanud registreerumine koolitusele „Conservative and Invasive (Dry needling) Physical Therapy of Myofascial Pain Syndrome“ (80 tundi).  Koolitus toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 25.-29. oktoobril ning 29. novemberist 3. detsembrini. Koolitajaks on Hispaania füsioterapeut ja sertifitseeritud kuivnõelaravi spetsialist, José Miota Ibarra, PhD (füsioteraapias).

Koolitus toimub inglise keeles, osalema on oodatud füsioterapeudid ning 2. ja 3. kursuse füsioteraapia üliõpilased. Osalemise eelduseks on väga hea skeletilihaste anatoomia tundmine.  Koolitusel käsitletakse konservatiivseid ja invasiivseid (pindmine ja süva kuivnõelaravi, elektrostimulatsioon) füsioterapeutilise hindamise ja teraapia meetodeid müofastsiaalse valusündroomi korral. Eesmärk on õpetada müofastsiaalse valusündroomi diagnoosimist ja ravi konservatiivsete ja invasiivsete tehnikate kaudu, toetudes kõige kaasagsematele teadusuuringutele. Trigerpunktide käsitlusoskust õpetatakse enamike pindmiste ja süvade skeletilihaste puhul.

Koolituse programm on üks kõige põhjalikumaid antud valdkonnas ning osalejad on koolituse läbimisel võimelised rakendama õpitud tehnikaid patsientidel.

Previous news