Otsing

Otsing

nov. 24, 2015

Kuidas vältida grippi haigestumist?

Jaga:

decalBackTop

Kõrgkoolis toimub 26. novembril kl 16-19 järjekordne Tervislik Neljapäev, seekordseks teemaks on „Kuidas vältida grippi haigestumist?”.

Seekordsed vestlusringid:
Ruum 117. „Mida tasuks teada gripiviirusest?”. Vestlusringis, mida juhib SA TÜK Infektsioonikontrolli teenistuse õde Maris Mikksaar, arutletakse selle üle, miks on gripp ohtlik ning mis gripiviirust iseloomustab. Selgitatakse, kas ja kuidas on võimalik seda vältida. Võrreldakse grippi teiste „külmetushaigustega”.
Ruum 118. „Vaktsineerimine – kas tegutseda või oodata?”. SA TÜK Infektsioonikontrolli teenistuse õde Reelika Laht juhib vestlusringi, kus selgitatakse, mis on kõige levinumad viisid gripist hoidmiseks. Arutletakse selle üle, miks on vaja ennast vaktsineerida ja kas vaktsiinid on nii ohtlikud kui arvatakse?
Ruum 119. „Mis on sagedasemad hingamisteede ägedate infektsioonidega seotud probleemid lastel?”. Vestlusringis arutletakse selle üle, mis on külmetushaiguste sagedasemad levikuteed. Mis võimalused on nende haiguste ennetamiseks? Antakse nõu koduseks esmaabiks ning selgitatakse, kuna tuleb kutsuda kiirabi. Vestlusringi juhivad SA TÜK lastekliiniku õed Olga Šveikina ja Annika Reiljan.

Previous news