Otsing

Otsing

okt. 19, 2016

Kõrgkooli avatud uste päev pakub sisukaid tegevusi

Jaga:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab 26. oktoobril kell 10-14 kõikidele huvilistele uksed.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse koordinaatori Ele Hanseni sõnul on avatud uste päev sõltumata vanusest kõikidele suurepärane võimalus sisustada oma aega huvitavalt ja kasulikult. „Esmaabioskused või õiged kätepesuvõtted tulevad kasuks igaühele,“ selgitas ta. „Töötubadest saab põnevaid ja vajalikke teadmisi iseenda kohta, näiteks on võimalus lasta testida tervisenäitajaid, uurida ultraheliga kilpnääret ja palju muud.“
 
Lisaks saab avatud uste päeval lähemalt tuttavaks röntgeniga, katsetada erinevaid abivahendeid (kargud, ratastool jne), arutleda tervisliku toitumise ja unehügieeni teemadel, tutvuda erinevate väljapanekutega ja osaleda viktoriinidel.
 
Kõik huvilised on oodatud ka seminaridesse ja loengutesse, mis 26. oktoobril tunniplaanis. Selliselt saab hea ülevaate kõrgkooli laboritest, simulatsioonikeskustest, aga ka näiteks füsioterapeutide massaažiklassist ja spordisaalidest ning vaba aja veetmise võimalustest. Õppekavade minimessil vastavad üliõpilased kõikidele küsimustele ja räägivad, miks tasuks kõrgkooli õppima tulla.

Previous news