Otsing

Otsing

apr. 24, 2020

Kõrgkool võtab uued tudengid vastu kontaktivabalt

Jaga:

decalBackTop

Rektoraadi otsuse järgi algab vastuvõtt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli nagu planeeritud, 15. juunil ning vastuvõtuintervjuud ja -testid toimuvad veebis.

Eriolukorras on esile kerkinud suur vajadus ja huvi tervishoiu valdkonna õppekavade vastu, nentis õppeprorektor Kersti Viitkar. „Me näeme igapäevaselt, et just õed, hooldustöötajad, kiirabitöötajad ja teised tervishoiuvaldkonna spetsialistid annavad olulise panuse teiste heaolu tagamiseks,“ lisas ta. „Seetõttu pingutab ka kõrgkool igapäevaselt selle nimel, et lõpukursuste õppurid saaksid vaatamata eriolukorrale sel suvel lõpudiplomi ning et saaksime ka vastuvõttu alustada tavapärasel ajal.“

Vastuvõtt kõrgkooli õe, ämmaemanda, bioanalüütiku, tervisekaitse spetsialisti, füsioterapeudi ja radioloogiatehniku rakenduskõrghariduse õppekavadele, terviseteaduse magistriõppesse ning erakorralise meditsiini tehniku, lapsehoidja, massööri ja tegevusjuhendaja kutseõppesse algab 15. juunil ning kestab 2. juulini. Vajadusel vastuvõtuperiood pikeneb. Õe õppekaval ootab kõrgkool õppima ka õdesid, kes on varasemalt õe õppe lõpetanud kutsehariduse tasemel ja soovivad omandada kõrgharidust. Lapsehoidja ja tegevusjuhendaja õppekavadel avame ka töökohapõhise õppe grupid. Sisseastumisdokumente saab esitada sisseastumissüsteemi SAIS kaudu.

Rakenduskõrghariduse õppekavadele ja magistriõppesse kandideerimiseks tuleb sooritada ka test ja osadel õppekavadel vestlused, mis tänavu toimuvad kontaktivabalt elektrooniliste sidevahenditega. Kõrgkooli kandideerimisel ei ole vajalikud riigieksamite tulemused, vaid arvestatakse lõpuhinnete keskmist. Täpsem informatsioon vastuvõtu kohta: nooruse.ee/vastuvott.

Previous news