Otsing

Otsing

jaan. 11, 2019

Kõrgkool noppis mitu poodiumikohta

Jaga:

decalBackTop

11. jaanuaril toimus Tartu Ülikooli Spordihoones Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) aastapäevaturniir, kus Tartu Tervishoiu Kõrgkool noppis mitu poodiumikohta. Maire Aruots sai oma vanuseklassis sõudeergomeetril sõudmises esimese koha, üldarvestuses teise koha ning kõrgkooli korvpalli naiskond saavutas auväärse kolmanda koha.

Lisaks Mairele esindasid kõrgkooli rektor Ulla Preeden, õppejõud Taimi Taimalu, Kristi Vahur, Triin Aasmäe, Marit Kiljako ja vilistlased.

Kõrgkooli töötajad ja vilistlased võistlesid nii lauatennises, sõudmises sõudeergomeetril, korvpalli vabavisetes kui ka naiste korvpallis. Üldarvestuses saavutas kõrgkool kaheksanda koha.

Turniiri eesmärgiks on Eegutada kõrgkoolide õppejõudude ning spordiklubide töötajate spordiharrastust ja teadvustada Eesti Akadeemilise Spordiliidu tegevust kõrgkoolides ja ametkondades ning tähistada Liidu loomise aastapäeva. Turniiri eesmärgiks on ka tihendada koostööd kõrgkoolide, nende spordiklubide töötajatega, spordiinstitutsioonide ja üliõpilasspordi toetajatega.

Previous news