Otsing

Otsing

dets. 03, 2018

Kõrgkool hakkab füsioterapeute koolitama ka Tallinnas

Jaga:

decalBackTop

3. detsembril algas vastuvõtt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kahele rakenduskõrghariduse õppekavale: õe põhiõppe ja füsioterapeudi õppekavadele ning esmakordselt avab kõrgkool füsioteraapia eriala kursuse Tallinnas.

2019. aasta veebruaris avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool füsioteraapia eriala kursuse Tallinnas. Tegemist on osakoormusega ja tasulise õppega ning õppetöö hakkab toimuma kõrgkooli koostööpartneri Astangu Kutserehabilitatsioon Keskuse (Astangu 27, Tallinn) ruumides. Õe põhiõpe on täiskoormusega õpe ning õppetöö toimub Tartus.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse osakonna juhataja Eve Müüri sõnul pakub kõrgkool kaasaegset õpikeskkonda ja praktikavõimalusi üle kogu Eesti. Praktikaid on võimalik sooritada ka välisriikides Erasmus+ programmi raames.

Talvisel vastuvõtul võtab Tartu Tervishoiu Kõrgkool vastu õe põhiõppesse 78 ja füsioterapeudi õppekavale 20 õppurit. Kandideerimisdokumente saab esitada 3. detsembrist kuni 4. jaanuarini elektroonilise sisseastumiskeskkonna SAIS kaudu ning kõrgkoolis (Nooruse 5, Tartu) kohapeal tööpäeviti 3. kuni 20. detsembrini kell 10.00-14.00.  

Täpsema informatsiooni leiab SIIT

Previous news