Otsing

Otsing

apr. 05, 2019

Kõrgkool avab uksed!

Jaga:

decalBackTop

25. aprillil kell 10.00-15.30 toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis avatud uste päev, kus huvilised saavad tutvuda kõrgkoolis õpetatavate erialadega ja karjäärivõimalusega pärast lõpetamist. Samuti saab osa võtta paljudest töötubadest.

Erinevad töötoad, mida saab külastada ajavahemikul 10.00-13.00, annavad võimaluse tutvuda lähemalt kuue rakenduskõrghariduse ja viie kutseõppe õppekavaga, mida saab kõrgkoolis õppida: 

  • „Koduloomad suus“ töötoas uuritakse, mis loomad elutsevad meie suus ja keda me igapäevaselt endaga kaasas kanname. Hooldustöötaja töötoas „Tekikoti pit-stop“ saavad osalejad kiirkursuse tekikoti vahetusest 
  • tervisekaitse töötoas „Oo imeline vesi!“ võtavad osalejad kiirteste kasutades joogiveeproove 
  • füsioteraapia töötoas „Traumaga patsiendi juhendamine“  annab osalejatele võimaluse õppida patsiendiga kontakti loomist ja arendada oma juhendamis- ning suhtlemisoskust 
  • õenduse töötoas „Meie aitame!“ saab ise proovida kipsi tegemist, küünarkarkudega ja ratastooliga liikumist 
  • ämmaemanduse töötoas „Teadlikud valikud intiimhügieenis“ on pühendatud personaalse hügieeni erinevatele tahkudele ning seostele tervisega kõige laiemas vaates 
  • massaaži töötoas saavad oselejad massaaži tegemise kogemuse

13.00-14.15 saab tutvuda kõikide kõrgkooli õppekavade ja karjäärivõimalustega ühe sessiooni vältel.

14.15-15.00 on võimalik kuulata avalikku loengut “Füsioterapeut kui müüdimurdja”, mida viib läbi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli vilistlane ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Fysioviis füsioterapeut-koolitaja Taavi Metsma (MSc). 

14.15-15.30 toimub gümnaasiumitele mõeldud koolituspakettide üldtutvustus ja töötoad, kuhu on osalema oodatud gümnaasiumite huvi- ja õppejuhid.

Lisainfot ja töötubadesse registreerida saad SIIN. 

Täiendavate küsimuste korral võta ühendust teenuste ja koostöö koordinaatori Richard Jalakasega (richardjalakas@nooruse.ee).

Previous news