Otsing

Otsing

decalBackTopdecalBackBot

Rasedate võimlemine ja vesivõimlemine

Uute treeningtundidega alustame 2022 a sügissemestril. Kohtumiseni!

Treeninguid viivad läbi füsioteraapia õppekava õpilased õppejõud Maive Mõttus ja Tiivi Pihla juhendamisel. Teenus sisaldab erineva sisuga liikumistunde saalis (rasedusaeroobika ja –võimlemine, teraapiapalli- ja softpalli harjutused, harjutused hantlite ja kummilindiga, jõusaaliharjutused, sünnitusasendite ja hingamisharjutuste õppimine) ja Aura veekeskuse ujumisbasseinis (vabaliikumine, harjutused hüdronuudliga, hantlitega, palliga).

Enne registreerumist tutvu treeningul osalemise vastunäidustustega!

Teenuse eesmärgiks on pakkuda rasedatele võimalust olla raseduse ajal kehaliselt aktiivne, mille tulemusena paraneb raseda enesetunne ja meeleolu ning saadakse kogemused, kuidas käituda teadlikult sünnitusel.

Palume tulla tundi sportlikus rõivastuses (kohapeal riietumis- ja pesemisvõimalus). Basseinitreeningule võtta kaasa ujumisriided.

Kui plaanite sünnitada koos tugiisikuga, siis on otstarbekas tulla sünnitusasendite tundi koos kaaslasega(tugiisik eraldi registreerima ei pea). Palume ka tugiisikul olla sportlikus riietuses.

Tähelepanu! Tegemist on õppeprotsessiga, kus õpilased alles omandavad juhendamise kogemust!

Soovi korral võite osaleda mitmes samal päeval toimuvas tunnis, kuid igaks tunniks tuleb vormistada eraldi registreering. Ühe ujulapiletiga saab osaleda kõikides sel päeval toimuvates Tartu Tervishoiu Kõrgkooli treeningutes.