Otsing

Otsing

dets. 03, 2020

Konkurss sõelus parimad õppijad tervishoiuerialadele

Jaga:

decalBackTop

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis lõppenud vastuvõtt toob tervishoiuerialadele õppima üle 100 esmakursuslase.

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse peaspetsialist Arle Puidak tõdes, et talvine vastuvõtt kõrgkooli ning 1. ja 2. detsembril veebis toimunud vastuvõtukatse kulgesid vägagi edukalt. „Hoolimata lühemast vastuvõtuperioodist oli kandideerijaid mullusega võrreldes rohkem,“ selgitas ta. „Praegu võtsime vastu ka paindlikuma korraldusega õppekavadele. Osakoormusega ja tsükliõppe korraldus on kindlasti sobivam peredega või juba töötavatele inimestele.“

Õe rakenduskõrghariduse tsükliõppesse kandideeris 78 õppekohale 226 huvilist, hooldustöötajate kutsehariduse tsükliõppes oli 1,3 huvilist ühele kohale. Õdedel ja hooldustöötajatel algab õppetöö veebruaris Tartus. Tallinnas alustab füsioterapeudi rakenduskõrghariduse osakoormusega õppekava 20 üliõpilasega, konkurss oli 4,15 avaldust ühele õppekohale. Kandideerijate hulgas oli kokku 12 kuld- või hõbemedalisti, kes võetakse kõrgkooli vastu eelisjärjekorras.

Juunis algas ning nüüd lõppes vastuvõtt ka rahvusvahelisele radiograafia magistriõppekavale, kus kandideeris 16 õppekohale 32 huvilist.Rohkem infot talvise vastuvõtu kohta: nooruse.ee/vastuvott.

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on Eestis ja rahvusvaheliselt hinnatud kõrgkool ning kompetentsikeskus tervise ja heaolu valdkonnas. Kõrgkoolis on võimalik õppida rakenduskõrghariduse, magistri- ja kutseõppe õppekavadel.

Previous news