Otsing

Otsing

veebr. 07, 2018

Intensiivkursuse raames töötatakse välja e-tervise lahendusi

Jaga:

decalBackTop

5.-9. veebruarini toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis rahvusvaheline intensiivkursus Multiprofessional Digital Developer 2 (Muddie), mis on rahastatud Nordplus Higher Education programmist.

Intensiivkursuse peamine eesmärk on pakkuda Balti- ja Põhjamaade ekspertidele ja üliõpilastele võimalust jagada parimat praktikat ja kogemusi ning töötada ühiselt patsiendile/ kliendile suunatud e-teenuste ja digilahenduste nimel.

Kursuse raames toimuvad töötoad e-tervise teenuste disainist, ärimudeli ülesehitamisest ja tehnoloogia arendamisest. Nädala alguses pakkusid tervishoiutehnoloogia ettevõtted Medikeep, Medihub, Cognuse, SA Viljandi Haigla, Layette app ja eTervise labor kursusel osalevatele meeskondadele väljakutseid ja probleeme, millele meeskonnad nädala jooksul lahendusi välja töötavad. Kursuse lõpus tunnustatakse silmapaistvamaid lahendusi.

Projekti partnerid on Red Cross Medical College of Riga Stradiņš University, Latvia Culture College at Latvian Academy of Culture in Latvia, Arcada University of Applied Sciences, Laurea University of Applied Sciences.

Kursus toimub teist korda. Eelmine Muddie kursus toimus 2017. aastal Soomes.

Previous news