Otsing

Otsing

sept. 06, 2019

Inspiratsiooni saab karjääripäevalt

Jaga:

decalBackTop

12. septembril kõrgkoolis (Nooruse 5, Tartu) toimuval karjääripäeval saab hea ülevaate kõrgkoolis õpetavate erialade karjäärivõimalustega – osalema on oodatud kõik!

Inspiratsiooni jagavad: Ilja Tretjakov (Viljandi Haigla psühhiaatrikliiniku ülemõde), Pille Mee (ülembioanalüütik, ühendlabor, SA TÜK), Evelin Gross (2018. aasta ämmaemand, SA TÜK), Siret Kivistik (kiiritusravi radioloogiatehnik, SA TÜK ja Dublin University, Trinity College magistrant), Margret Tigane (erakorralise meditsiini tehniku õppekava vilistlane, Erasmuse kogemus kiirabibrigaadis Saksamaal), Heleri-Mall Roosmäe ja Lemme-Liis Aruväli (Euroopa parimad onkoloogiaõed, SA TÜK), Tauno Koovit (spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku füsioterapeut, SA TÜK), Kristel Kivimets (narkomaania ja nakkushaiguste ennetamise keskuse ekspert, Tervise Arengu Instituut) jt. 

Kokku osaleb karjääripäeval enam kui paarikümne asutuse ja ühingu esindajaid. Lisaks on kohapeal võimalik hakata Eesti Geenivaramu geenidoonoriks ning Krisostomuse raamatupood müüb tervishoiualast kirjandust. Osalemiseks on vajalik registreerimine.

 

Previous news